Start partnerzy Paweł Kluska
Paweł Kluska

Absolwent psychologii, specjalizacja psychologia pracy, organizacji i zarządzania na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim. Od początku kariery zawodowej związany z obszarem doradztwa personalnego, rekrutacji i szkoleń - prowadził i brał udział w projektach doradczych związanych z badaniem nastrojów w organizacji, badania kompetencji pracowników i optymalizacji poziomu zatrudnienia, szkoleń z komunikacji interpersonalnej i poradnictwa zawodowego.

doświadczenie

Od ponad pięciu lat prowadzi projekty rekrutacyjne na wyższe stanowiska menedżerskie w Polsce i Europie, w sektorach: sieci handlowych (sprzedaż, dystrybucja i logistyka), usług finansowych (bankowość), professional services (doradztwo strategiczne, corporate finance), funduszy private equity (fundusze i spółki portfelowe), telekomunikacji (operatorzy i dostawcy infrastruktury), przemyśle (produkcja) w obszarach: marketingu, sprzedaży, zarządzania finansami, operacji i logistyki. Pracuje z zarówno z największymi organizacjami operującymi na polskim rynku jak i z międzynarodowymi korporacjami wchodzącymi do Polski.